Zabezpieczenia oraz design w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody na to, że jest to inwestycja jakiej opłaca się się podjąć. Podłoga na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczona technicznie, cieplnie, akustycznie, jak i antywilgociowo. Jej powierzchnię użytkową tworzą wysokiej jakości, odporne na wpływ wody winylowe panele na podłogę. W łazience można z kolei odnaleźć zrobione z ceramiki płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczane są przed warunkami atmosferycznymi konstrukcją imitującą wysokiej jakości panele elewacyjne. Wszystkie ścianki od wewnątrz wykładane są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne również są nimi wykładane, a w dodatku są wytłumione dźwiękowo. Każdy pływający dom ma okna PCV, dwuszybowe, zlicowane z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach ma odporne na deszcz opierzenie i dostosowany jest elewacją do tarasu wypoczynkowego. Elewacja jaką posiada pływający dom jest stalowa, spawana oraz cynkowana ogniowo.

Bazę wyznaczają z kolei solidne elementy wypornościowe, czyli osiem pływaków z polietylenu przymocowanych do elewacji stalowej pod dolnym pokładem. Ekskluzywne domy pływające SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa opcja zastępcza dla osób, które nie chcą spędzić wakacji w obiekcie hotelowym albo planują pozostać oddzielone od pozostałych osób. Domy pływające są projektowane w oparciu o wysokie standardy, co mogą potwierdzić certyfikaty i kupujący mają możliwość wierzyć w to, że dobiorą idealne wyjście.

Napisz komentarz