Zawsze fascynowały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, która coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wczasy, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To perfekcyjne miejsce na Ziemi! Nie potrafię jeździć na nartach oraz w ogóle nie kocham zimy, jednak za to wolę lato, bo wtenczas wolno sporo zwiedzać oraz niezwykle wiele się nauczyć – wypróbuj przyczepa campingowa.

Zawsze poznając oryginalne miejsce przygotuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym wspólnie. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była nieco zatłoczona, niemniej jednak jazda była przyjacielska. Na szczycie ujrzałam śliczny krajobraz Zakopanego. W owym czasie zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam kilka godzin rozmyślając i napawając się krajobrazem.

Było to niezmiernie relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam swoje kroki do bufetu na Gubałówce. Autentycznie góralskie jedzenie było smaczne. Kiedy zjechałam na dół, stwierdziłam, iż można czasami być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał wielki żuraw oraz ujrzałam, iż ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, z jakiego powodu mam nie posmakować.

Napisz komentarz