Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo podczerwonym jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lekkiej konstrukcji ze stali oraz wypełnienia z trudnopalnej folii spawalniczej. Oferta zakładu obejmuje stałe parawany spawalnicze lekkie, będące lekkimi budowlami z metalu, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 mm.

Folia dostępna jest w 4 opcjach kolorystycznych, mających dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, że producent zdaje sobie sprawę, że kupujący mogą posiadać różne oczekiwania, udostępni ekrany spawalnicze w 2 opcjach odróżniających się szerokością.

Specjalną opcją w ofercie są ekrany spawalnicze mobilne. Ich szczegółowa charakterystyka opublikowana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma na celu ochraniać osoby, które realizują swoje zobowiązania zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalnej odzieży spawalniczej. Osłona przed promieniowaniem IR, UV i rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Oferowane rozwiązania spełnią wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, którzy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 milimetrów są osłonieni przed poparzeniami iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się na wypadek pojawienia się ognia. Klienci mogą decydować się na zamówienie folii zrobionej na podstawie spersonalizowanych zasad.

Napisz komentarz