Z trudem wyobrazić sobie piękniejszy zakamarek Europy. Miejsce, o jakim mowa, to Jezioro Balaton. A dokładniej – Kemping Fured. To oczywiście on jest położony nad w najwyższym stopniu kultowym miejscem na Węgrzech, jakim jest Jezioro Balaton. Kemping Fured, który jest przedmiotem tematu, porośnięty jest wysokimi drzewami. Nie brakuje na tym obszarze atrakcji. Jest to wymarzone miejsce do spędzenia familijnych wakacji.

Turyści są w stanie korzystać z ogromnego basenu, w którego sąsiedztwie znajduje się bezmiar parasoli, a ich obowiązkiem będzie ochrona przed słońcem. Na domiar tego wolno skorzystać z sauny, a dzieci mają do własnej dyspozycji oddzielny brodzik.

Jakkolwiek, jest to miejsce otwarte na wszystkich podróżników, bez względu na wiek. Każdy z nas znajdzie tu coś poprawnego dla siebie i z pewnością nie będzie się nudzić, a mile spędzi czas. I co najistotniejsze – niebywale odpocznie podczas wakacji.

Podróżnicy spędzający czas w miejscu, jakim jest Kamping Fured, mają do dyspozycji parę restauracji, w których serwowane są węgierskie przysmaki, a ceny nie są nadmiernie wygórowane – wynajmij przyczepę na wypożyczenie kampera cena i baw się. W pobliżu omawianego miejsca znajduje się piaszczysta plaża, a Jezioro Balaton nie należy co głębokich, to właśnie dzięki czemu temperatura wody nieomalże przez cały czas jest niezwykle miła. Kemping ten położony jest na słoweńskiej wyspie, oddalonej około sto kilometrów od Lublany. Na domiar tego, w sąsiedztwie trzydziestu kilometrów usytuowana jest stolica Chorwacji, Zagrzeb. Kemping Terma Cortez, ponieważ naturalnie o nim mowa, pod względem wielkości jest mały. Stanowi właściwie część obszernej miejscowości, jaka ma zakres wypoczynkowy.

Miejsce to jest przeznaczone dla osób w różnym wieku. Sympatykami omawianego kempingu są zarówno dzieci, młodzi ludzie, jak i starsi. Naturalnie muszą oni jednakże lubić odpoczynek nad wodą. Nieraz z miejsca tego korzystają sportowcy, którzy mogą odnaleźć sobie przyciągające zajęcie zarówno na hali, jak i w centrum rekreacji, jakie położone jest zaraz w pobliżu hotelu. Park wodny składa się z dwóch części. Są to to znaczy: Letnia Riviera oraz Zimowa Riviera. Główna z nich, to część zewnętrzna, z kolei Zimowa Riviera, to baseny wewnętrzne.

Napisz komentarz