Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jeszcze do niedawna uzyskanie kredytu na dużą sumę nie stanowiło żadnego problemu. Z tego też powodu dużo ludzi z takich możliwości korzystało, zapominając niekiedy że każdy z takich kredytów w pewnej chwili trzeba będzie spłacić. A życie toczy się bardzo różnie, czasami pojawiają się różne choroby czy sytuacje losowe, uniemożliwiające spłatę posiadanych zobowiązań.

To nie jest łatwa sytuacja, ponieważ mogą się wtedy uaktywnić komornicy i firmy windykacyjne, a to mocno zepsuje i tak niełatwą sytuację dłużnika. Aktualnie dla takich osób istnieje jednak szansa na pozbycie się swoich długów, a jest nią konsumencka upadłość. Taka opcja w naszym prawie się pojawiła w 2009 roku, i miało z niej okazję skorzystać wiele osób, którym naprawdę pomogła stanąć na nogi. Bardzo pomocne w takiej sytuacji są rozmaite kancelarie prawne, które przygotują odpowiednie pisma i pozwolą uniknąć jakiś pomyłek.

Jeżeli ktoś zainteresowany będzie, to taką kancelarię znajdzie bez żadnego problemu w sieci, wpisując na przykład w wyszukiwarce hasło prawnik upadłość konsumencka. Aby można się było starać w ogóle o taką formę umorzenia długów, to w pierwszej kolejności trzeba być fizyczną osobą i nie spłacać swoich zobowiązań przez czas przynajmniej trzech miesięcy. Po złożeniu wszystkich dokumentów do sądu ten dokładnie przeanalizuje sytuację dłużnika i podejmie decyzję co robić dalej. Jeśli długi wynikały z zaniedbania czy celowego działania, to odpowiedź może być wtedy odmowna.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Napisz komentarz