Jeśli wyszukujemy możliwości spędzenia ferii z dziećmi, w paradnej atmosferze podejmującej całą rodzinę, to zastanówmy się nad kempingiem. Camping jest prawdopodobnie jednym z najlepszych sposobów, na wakacje dla rodzin. Wolno rozkoszować się radością ze szczęśliwych chwil spędzanych razem z rodziną. Osobista przyczepa campingowa daje również możliwość spędzenia jednych wakacji w kilku miejscach atrakcyjnych turystycznie. Możliwości jest wiele: spacery, gry rekreacyjne, wypływanie kajakiem, łódką, wyprawy do miasta, szaleństwa na placu zabaw, wyprawy do parku. Rodzinne campingi proponują wiele zabaw dla dzieci, m.in.: klub dziecięcy, piłka nożna, siatkowa, ręczna, badminton, zabawy terenowe, nauka pływania, szkolenia pływania kajakiem, tańce dla maluchów i gry w basenie dla potomstwa – centrum kempingowe. Rodzice też są w stanie spędzić czas aktywnie, kiedy ich pociechy tak dobrze się bawią. Dla starszych przygotowywane są takie atrakcje jak: siatkówka plażowa, strzelanie z łuku, kajaki i rowery wodne, ekspedycje po okolicy, a czasem nawet basen, aerobik, marszobiegi, nordic walking.

Pola campingowe lub namiotowe zazwyczaj ulokowane są w bliskiej odległości od morza oraz pięknej plaży. Biwakowanie nad Bałtykiem jest nadzwyczaj przyjemne. Pola campingowe usytuowane w wielu poetycznych miejscach stworzonego przez nas kraju na Wybrzeżu, daje szansę spędzenie wymarzonych wczasów w tym uroczym zakątku Polski. Nad morzem ceny są nieporównywalnie małe do tych, które musielibyśmy zapłacić za wynajem kwatery w prywatnym domu lub też pokoju w pensjonacie. Cena za najem przyczepy campingowej zależy od jej wielkości, standardu oraz wielkości pola campingowego, niemniej jednak turyści i tak preferują taki sposób podróżowania. W rezultacie cena waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za osobę.

Jakie walory? W szczególe bliskość morza. Pola campingowe są zawsze pomieszczone niedaleko wybrzeża i piaszczystej plaży. Właściciele pól campingowych nad naszym morzem oferują swoim konsumentom bezproblemowy dostęp do wielu atrakcji turystycznych bałtyckich miejscowości. Zdrowo nawdychamy się jodu, odpoczniemy i z pewnością nie przepłacimy.

Napisz komentarz