Wiadomości dla osób chcących przygotować spotkanie online we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na stronie www. W dodatku pracownicy z chęcią się nimi podzielą, gdy ktoś się z nimi kontaktuje. Webinary mogą mieć profil edukacyjny, informujący albo promocyjny. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pomocą innowacyjnie opracowanej platformy. Kompletna organizacja webinarów odbywa się przy wykorzystaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmą się wypromowaniem wydarzenia w Internecie, w sposób maksymalnie przystosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się też do działań w social mediach, co obecnie jest powszechnie spotykane. Sposób reklamowania będzie zawsze przystosowany do oczekiwanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, posiadającej wiele opcji. Z tego względu organizacja spotkań online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować oraz zaznaczyć pokój spotkań, a później korzystać z łatwego w obsługiwaniu interfejsu. Co istotne, każdy webinar można zapisywać oraz odtworzyć dokładnie wówczas, gdy ma się taką potrzebę. Jest to przykładowo korzystne dla osób, które w konkretnym czasie nie mogły brać udziału w webinarze. Pracownicy z PLATINUM MEDIA dbają o to, aby dany event był bardzo dobrze odebrany i posłużył promowaniu marki klienta. Marka dysponuje prywatną platformą broadcastową, przeznaczoną do personalizacji.

Napisz komentarz