Kto nie odwiedził jeszcze tego anielskiego zakątka świata, powinien się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp oraz wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, jakim grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się jedynie 2 metry nad poziom wody, jeśli wobec tego gospodarka energetyczna świata będzie nadal prowadziła w kierunku generalnego efektu cieplarnianego, ten anielski świat ma prawo pozostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wczasy, to epokowy do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy zapewnia niezwykle przyjemną wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – więcej na https://tripholiday.pl/. Efektowne hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, by oddychając oceaniczną bryzą wolno było admirować podwodny świat morskich zwierzaków.

Dużo par z pełnego świata przyjeżdża tu w ramach podróży poślubnej, drugim zakątkiem świata, wartym podkreślenia ceremonii ślubnej jest Tajlandia last minute. Tutaj też odszukamy egzotyczne plaże, wyśmienitą roślinność, bezpiecznych ludzi i fantastyczny wypoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, przyzwoicie jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym czasem na egzotyczne wakacje jest nasza idealna zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura około 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd pomiędzy wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu oraz zachmurzonym niebem. Jesteśmy w stanie w takim razie oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do domu śliczną opaleniznę.

Na wyspach podróżnicy mają ponad 70 kurortów. Zatrzęsienie egzotycznej flory oczaruje każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to podwalina wakacyjnej diety, oprócz olśniewających dań z najświeższych ryb i owoców morza. W chwilach wytchnienia od uroczych białych plaż, można czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy osiedlają muzułmanie. Także zimą warto odwiedzić inny egzotyczny kraj.

Napisz komentarz