Dawniej, kiedy nie było pecetów, telewizorów oraz internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą oraz gry, które sami wymyślali. Dzisiaj w dobie komputerów oraz internetu większość osób wypatruje rozrywek oczywiście tam.

Co niektórym internet służy do znaczących celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie istotnych wiadomości, tudzież wiele osób korzysta z internetu dla zabicia czasu – wypróbuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują wiadomości na temat gwiazd oraz celebrytów, korzystają z serwisów społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dziś książki w odmianie papierowej. Większość woli ściągnąć z internetu e-booki i w takiej formie czytać własną ulubioną książkę.

Podobnie jest z filmami. Coraz więcej osób odchodzi od zdobywania filmów na płytach, żeby pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą oglądać filmy w internecie. Nie tylko te gratisowe. Niektórzy wykupują specjalne pakiety, aby móc oglądać swój ulubiony serial bądź też mieć bezgraniczny dostęp do nowości kinowych.

Napisz komentarz