Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka istnieje w formie, jaką jest marketing internetowy to Baner, czyli jedna z najstarszych form, jakkolwiek dalej wydajna i wielokrotnie stosowana w sieci. W większości wypadków ten typ reklamy jest umieszczany na witrynie internetowej czy również stronie WWW, zaś, kiedy przypuszczalny użytkownik internetu kliknie w banek zostaje skierowany do strony, jaka jest reklamowana przez Baner.

W tej chwili objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym elementem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, innymi słowy inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej stronie internetowej, w postaci wyśrodkowanej – przetestuj strony www poznań.

Najczęściej wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest obszerna powierzchnia. Marketing internetowy ma też buton, innymi słowy niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, i jest ona dzisiaj z reguły sprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest bezustannie przedstawiana na stronie internetowej, dzięki czemu więcej osób może ją ujrzeć.

Napisz komentarz