Na rynku ekspresów do kawy jest ogromna konkurencja. Klienci wybierać mogą wśród budżetowych, tańszych egzemplarzy, które mają tylko najważniejsze funkcjonalności, jak też wśród najlepszych jakościowo urządzeń, gwarantujących wysoką trwałość i przede wszystkim wyśmienitą kawę. W tym gronie niewątpliwie pozytywnie wyróżniają się Jura ekspresy, które zdobyły całkiem pokaźne grono zadowolonych klientów. Wcale nie będzie to zresztą dziwne, bo historia tej marki sięga blisko stu lat. Firma Jura została bowiem założona w 1931 roku, i od tamtego czasu specjalizuje się przede wszystkim w świetnych jakościowo ekspresach. Jej najróżniejsze modele przeznaczone są dla szerokiej gamy klientów.

Najprostsze z nich świetnie sprawdzą się w warunkach domowych, gdzie kawę parzy się niezbyt często. Bardziej zaawansowane pozwolą obsłużyć rozmaite biura, gdzie zainteresowanie kawą jest na większym poziomie. Perfekcyjna jakość wykonania, materiały najwyższej jakości i dbanie o najdrobniejsze szczegóły powodują, że każdy Ekspres Jura będzie służył właścicielom przez długie lata. Jednym z najpopularniejszych modeli na naszym rynku jest Jura e8. Mimo że dedykowany do użytku domowego, to bez problemów sprawdzi się także w innych miejscach. Najnowsza wersja tego modelu wypuszczona została do sprzedaży w roku 2021, a dzięki wykonanym zmianom urządzenie stało się jeszcze bardziej funkcjonalne i zaawansowane.

Wprowadzane zmiany w znaczny sposób wpływają na to, co najważniejsze, to znaczy na smak parzonej kawy, a tu ekspresy Jura już dawno bardzo wysoko zawiesiły poprzeczkę. Wszystko dzięki kilku patentom, jakie można znaleźć w prawie każdym modelu tego producenta. Takich jak na przykład młynek Aroma G3, który przez swoją konstrukcję jest bardzo wydajny, a jednocześnie doskonale mieli ziarna. W modelach Jura ENA oraz wielu pozostałych można również można inteligenty mechanizm wstępnego zaparzania oraz technologię tworzenia gładkiej pianki, które powodują że wszystkie zaparzone kawy smakują jak z ekskluzywnej kawiarni.

Napisz komentarz