Badanie wzroku przeprowadzane przez doświadczonych optometrystów w gabinecie Best Vision jest zawsze zrobione bardzo precyzyjnie. Wykształcony optyk bydgoszcz wykona sporo szczegółowych testów wzroku, co pozwoli wzorowo wskazać na wartość szkieł korekcyjnych pod kątem ostrości widzenia oraz komfortu stosowania. W efekcie będzie wypisywana recepta z konkretną mocą korekcji.

Wcześniej ma miejsce też konsultacja medyczna, by tok badań został nastawiony na dolegliwości i wymagania chorego. Każda z wizyt obejmie: początkowe badanie komputerowe, pomiar ciśnienia śródgałkowego metodą bezdotykową, ostrość widzenia dla każdego z oczu, perfekcyjną korekcję przy użyciu dopasowanych testów optometrycznych, sprawdzenie działania wzroku w nowej korekcji, badanie w biomikroskopie, przesiewowe badanie dna oka, przesiewowe badanie plamki żółtej pod względem zwyrodnienia plamki żółtej związanej ze starzeniem się, a także rekomendacje po zbadaniu i rady odnoszące się do tego, w jaki sposób prawidłowo dbać o oczy.

Optometrysta, który zobaczy symptomy choroby kieruje chorego na wizytę u okulisty. Chorzy mają możliwość także wybierać się na konsultację do Best Vision w celu dopasowania oraz aplikowania korekcyjnych soczewek kontaktowych. Dotyczy to modeli sferycznych oraz dla pacjentów zmagających się z astygmatyzmem. Katalog obejmuje soczewki wyłącznie od sprawdzonych wytwórców. Kiedy tylko nie ma przeciwwskazań do noszenia soczewek, ekspert zajmie się dobraniem właściwych.

W tym miejscu doświadczony okulista dopasuje okulary do wyznaczonego klienta. Dostępne oprawki oraz soczewki okularowe pochodzą od renomowanych producentów na rynku i spełniają oczekiwania pacjentów. Dobrze będzie przyglądać się witrynie salonu, by móc regularnie zobaczyć, jakie produkty są objęte promocją. Kiedy ktoś nie był zadowolony z tego, co było mu zaoferowane w innych salonach, to w Best Vision może poczuć się dobrze. Dla chorych ważne jest to, że badanie wzroku realizowane jest w krótkim terminie.

Napisz komentarz